Dacom apvienojas ar CropX

Skolas ilggadējais sadarbības partneris Dacom /Groningena, Nīderlande https://www.dacom.nl/nl/ ar platformu Dacom Intelligence ir kļuvis par  lauksaimniecības analītikas nodrošinātāja CropX https://cropx.com būtisku sastāvdaļu. Līdz ar apvienošanos CropX iegūst ne tikai izcilās Dacom lēmuma atbalsta sistēmas (LAS) augu aizsardzībā un audzēšanā, bet arī stabilu pozīciju Eiropā, uzņēmumiem turpinot globālu paplašināšanos.

Dacom vairāk kā 35 gadus nodrošināja programmatūru un sensoru aprīkojumu vairāk nekā 3000 klientiem 40 valstīs visā pasaulē. Kopā tas veidoja vairāk nekā 20 000 saimniecību ar vairāk kā 2,7 miljonus hektāru. Šie klienti tagad pievienojas CropX saimei.

“Mūsu lauksaimnieki gūs labumu no integrētajiem risinājumiem, datu analīzes iespējām un klientu pieredzes no visas pasaules. Tas atbilst mūsu kopīgajai starptautiskajai stratēģijai,” saka Dacom izpilddirektore Janneke Hadders. "Mūsu audzētāji tagad varēs izmantos CropX datus, un tas palīdzēs mūsu komandai atrisināt būtiskus izaicinājumus lauksaimniecībā ne tikai Nīderlandē un Eiropā, bet arī Tuvajos Austrumos, Āfrikā, Ziemeļamerikā, Austrālijā un Jaunzēlandē."

 
Jaunumi